obchodní podmínky

  1. Přijetí objednávky do systému internetového obchodu považujeme za závazné pro obě strany.
  2. Kupující je povinen vyplnit takové pravdivé údaje, které umožní vystavení platného daňového dokladu a bezproblémové doručení zásilky.
  3. Kupující je povinen zadat kontaktní údaje. Prodávající si vyhrazuje právo kontaktovat kupujícího v nutných případech (např. upřesnění objednávky či informování o zboží, které není skladem apod.).
  4. Prodávající se zavazuje neposkytovat osobní údaje zákazníka třetím osobám a nakládat s nimi jako s chráněnými údaji v souladu se zákonem.
  5. Internetový obchod si vyhrazuje právo na nedodání produktu, který může být aktuálně nedostupný. V případě, že kupující tento produkt v rámci objednávky již zaplatil, bude informován o pozdějším dodání výrobku, případně mu bude plná cena neprodleně vrácena zpět.
  6. Vrácení zboží : V souladu se zněním zákona č. 367/200 Sb., máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené a schopné dalšího prodeje.Pokud vracené zboží zasíláte, zašlete jej pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijato.Po přijetí zboží Vám bude příslušná částka vrácena bankovním převodem na Váš účet, nebo poštovní poukázkou. Poštovní poplatky nevracíme.
  7. Reklamace: pokud se vyskytne právní nárok na reklamaci, zašlete zboží zpět na naší adresu. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě do 30-ti dnů.  
copyright © 2007 Jan Markup