Topvet-Celustin olej - směs proti celulitidě - směs bylin proti celulitidě 200 ml

Topvet-Celustin olej - směs proti celulitidě - směs bylin proti celulitidě 200 ml
Novinka
Doporučujeme

Cena bez DPH: 86,67 Kč    
Cena s DPH: 104,- Kč    
Skladové zásoby: Na dotaz

Katalogové číslo:
Výrobce: Topvet

Informace
Celustin - směs proti celulitidě

Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.

Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Směs vykazuje silný zahřívací efekt. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Indikace byliny:

směs proti projevům celulitidy
urychluje odbourávání tukových buněk
vyhlazuje pokožku
snadná a praktická aplikace
bez předpisu
Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.

copyright © 2007 Jan Markup