Topvet-Celustin masážní gel - tlumí projevy celulitidy 130 ml

Topvet-Celustin masážní gel - tlumí projevy celulitidy 130 ml
Akce
Novinka
Doporučujeme

Cena bez DPH: 57,50 Kč    
Cena s DPH: 69,- Kč    
Skladové zásoby: Na dotaz

Katalogové číslo:
Výrobce: Topvet

Informace
tlumí projevy celulitidy
Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic. Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.

Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Směs vykazuje silný zahřívací efekt. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.

Originální balení: 130, 250, 500 ml.

Indikace byliny:
* směs proti projevům celulitidy
* urychluje odbourávání tukových buněk
* vyhlazuje pokožku
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.
copyright © 2007 Jan Markup