Farmona (Polsko)

Laboratoř přírodní kosmetiky FARMONA byla založena v 1997 roce. V průběhu 6 let získala uznání mnoha věrných klientů cenících si inovace a vysokou kvalitu přírodních produktů. Firma spojuje nejnovější trendy dermokosmetiky a vlastností přírodních rostlinných  složek. Vysokou kvalitu výrobků potvrzuje řada výzkumů, spolupráce z uznávanými dermatology a mnoho cenných vyznamenání.

Finanční úspěch a dobrá pověst, jakou mají výrobky firmy Farmona doma i v zahraničí, potvrzuje oprávněnost vybraného směru při vývoji firmy. 6 let tvrdé, ale úspěšné práce celého kolektivu Laboratoře přírodní kosmetiky Farmona podporovaného celou řadou vědeckých poradců a specialistů, obohatilo polský kosmetický trh více než devadesáti výrobky v široké škále působností. Tyto výrobky si získaly uznání na náročných trzích v USA, Kanadě, Ukrajině, České Republice a Norsku.

Výrobky Laboratoře přírodní kosmetiky FARMONA získaly mezi jinými tyto ceny:
- Bylinný oskar 1998
- Titul Iniciátor zdraví udělovaný Vědeckou radou institutu zdraví
- Strom života udělovaný Polským bylinným spolkem
- 1 místo na Kongrese přírodní medicíny Ecomed
- Ocenění na Mezinárodních bylinných trzích Interherba
- Vyznamenání Ecolife 2002
- Titul Kosmetická revoluce vydavatelství "Cała Ty"
- Kvalita Q a Nejvyžší kvalita Malopolska
- Znak Dobre bo polskie
a mnoho dalších.

Certifikační jednotka TÜV NORD-CERT Gesellschaft mbH odpovidající požadavkům TŰV CERT potvrzuje, že firma Laboratoř přírodní kosmetiky FARMONA s r.o. zavedla a používá system řízení kvality v oborech plánování, produkce a prodeje kosmetických výrobků. Potvrzuje se splnění normy DIN EN ISO 9001:2000
system řízení kvality ISO 9001:2000Registrační číslo 78 100 4998
Hannover, dne 14.12.2003


V průběhu púsobení firmy Farmona se dostalo na trh mnoho nových, ale i vyskoušených výrobků, které vznikly díky nevyčerpatelnému bohatství bylinek, nejlepšího zdroje krásy.

Firmu řídí Předsedkyně představenstva Maria Waliczek

copyright © 2007 Jan Markup