Farmona - krém na praskající cévy v obličeji

Farmona - krém na praskající cévy v obličeji

Cena bez DPH: 81,- Kč    
Cena s DPH: 97,- Kč    
Skladové zásoby: Na dotaz

Katalogové číslo:
Výrobce: Farmona (Polsko)

Informace
Díky obsahu moderních ochraných složek chrání kůži před silným mrazem větrem. Navíc kompletní sestava extraktů z rostliny jírovce a měsíčku posiluje krevní cévky, zamezuje vzniku pavoučků a zarudlých míst a posiluje odolnost na změny teploty.
AntiFrost System - směs komponentů chránící před mrazem - posiluje bariéru z lipidů pokožky, vyjímečně účinně chrání kůži před mrazem, větrem a znečištěným vzduchem. Extrakt měsíčku tiší a hojí omrzliny, zmírňuje podráždění a neutralizuje poškození pokožky způsobené mrazem a zimním větrem. Extrakt jírovce zvyšuje neprostupnost a odolnost krevních cév a zmírňuje jejich citlivost na negativní zevní vlivy. Shea butter zamezuje stažení kůže, jemně ji promašťuje a odstraňuje drsnost pokožky. Přírodní sluneční filtr chrání před škodlivým slunečním zářením UVA/UVB.
Aktivní složky: AntiFrost System, shea butter, extrakty měsíčku a jírovce, vitamín E, d'panthenol, přírodní filtr UVA/UVB.
Působení: krém zvyšuje odolnost kůže na změny teploty, obnovuje ochranný plášť hydro-lipidů
a odstraňuje zarudlá místa a hrubou pokožku. Na porchu kůže tvoří jemný ochranný filtr, který chrání před větrem, silným mrazem a nadměrnou dehydratací pokožky. Jemně promašťuje, odstraňuje nepříjemný pocit zrohovatění a suchosti, posiluje obranyschopnost kůže. Chrání před omrzlinami.
50 ml
copyright © 2007 Jan Markup