Capillus - vlasové sérum

Capillus - vlasové sérum

Cena bez DPH: 273,95 Kč    
Cena s DPH: 329,- Kč    
Skladové zásoby: Na dotaz

Katalogové číslo: K2637
Výrobce: Cannaderm

Informace

Speciální vlasové sérum s konopným proteinem, solí z Mrtvého moře a s výtažky z grepových semínek, yzopu a máty pro ošetřování a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey, nadměrné tvorby lupů a svědění.

Účinné výtažky a snížené pH vlasového séra působí jemně chladivým efektem, osvěžují pokožku a rychle zklidňují podráždění i svědění. Jemná masáž skalpu prohlubuje účinky séra, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky. Díky tomu se při opakovaném používání výrazně omezuje výskyt lupů a šupin v kštici i nadměrná tvorba mazu, pokožka hlavy je zklidněná, dobře hydratovaná a bez svědění a podráždění. Zlepšuje se také stav a vzhled vlasů.

Upozornění: Případný sediment na dně ampule není na závadu, před upotřebením sérum v ampuli vždy důkladně protřepejte !


použití Před upotřebením protřepejte! Odlomte hrot ampule a její obsah postupně jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy i podél vlasové linie. Neoplachujte! Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem.složení Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Protein, Citrus Grandis Extract, Cannabis Sativa Seed Extract, Panthenol, Mentha Crispa Oil, Hyssopus Officinalis Extract, Ascorbic Acid, Dead Sea Salt, Xanthan Gum, Sorbitol, Lactic Acid, Inositol, Allantoin
copyright © 2007 Jan Markup